Ehitus

Oleme tegutsenud ehitusturul juba rohkem kui 10 aastat, ning töökogemust on meil piisavalt. Meie poolt pakutavate ehitusteenuste valik on lai. Meil on oma ala tundvad töötajad, kelle koolitamisele ja pädevuse tõstmisele pöörame suurt tähelepanu. Ehitustööde kvaliteeti kontrollitakse erineva juhtimistasandi töötajate ja järelevalveinseneride poolt. Ehitusprojektid planeeritakse ning teostatakse kliendi soovidest ja ootustest lähtuvalt. Kui soovid on teada, proovime leida optimaalseima lahenduse. Peame tähtaegadest kinni ja püüame olla hindadega paindlikud nii palju kui on võimalik. Valminud ehitustöödele anname omapoolse garantii. Töötame alati selle nimel, et sõlmida vastastikku kasulikud ja kestvad ehitusalased suhted nii klientide, tarnijate kui ka alltöövõtjatega. Silverehitus juhindub kehtivatest õigusaktidest, ehitusnormidest ja heast ehitustavast. Mõeldes keskkonnale kasutame keskkonda säästvaid ehitus-tehnoloogilisi lahendusi ja materjale.

Iga projekt algab kliendi soovide väljaselgitamisega, mis tagab projekti arenemisjärgus ühised arusaamad ehitusega seotud protsessidest ja eesmärkidest. Seejärel toimub planeerimine ja optimaalseima lahenduse väljapakkumine selleks, et aidata kliendil säästa ehitamise ja materjali tellimise käigus kuluvat raha ja aega. Edasi sõlmitakse osapoolte vahel leping, ehitatakse objekt valmis ja antakse koos garantiiga kliendile üle.

Enamjaolt ehitame peatöövõtuna eramuid, paariselamuid, väiksemaid korterelamuid. Kogemused on näidanud, et kõige lihtsam ja kiirem lahendus kliendile, kui ka ehitusfirmale on, kui kõik ehitusega seotud teenused tulevad suures osas ühelt teenusepakkujalt, sest see tagab kvaliteedi ning oodatud tulemused.

Lühidalt meie tegevustest ehituses

  • Peatöövõtt  (projektijuhtimine, omanikujärelvalve, vundamendist võtmed kätte)
  • Üldehitus (erinevad ladumistööd, kipsseinte-/lagede ehitus, fassaadid, jne)
  • Terrass (ehitamine ja hooldamine) 
  • Siseviimistlus (looduskivi, tehiskivi, eriviimistlus seinad, parketi, liistude, uste, jpt paigaldus )
  • Elektrivarustus (elektritööd, mõõdistused, soovikorral erinevad LED lahendused, jne)
  • Muud tegemised (lastele puidust mängumajade, kiikede, ronimispuude valmistamine, materjali müük)

Meeldivat koostööd soovides.